Atlantis serveur FR Index du Forum

Atlantis serveur FR Index du ForumFAQRechercherS’enregistrerConnexion

Tu Esti O Floare Rara Gandul La Tine Imi Zboara

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Atlantis serveur FR Index du Forum -> Atlantis serveur -> Projets
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
berniutin

MessagePosté le: Dim 31 Déc - 20:15 (2017)    Sujet du message: Tu Esti O Floare Rara Gandul La Tine Imi Zboara Répondre en citant

Tu Esti O Floare Rara Gandul La Tine Imi Zboara
> DOWNLOAD

imi taie avantul Si gandind prea incet imi uit scopul Si ideile fara sfarsit imi zboara . esti tu oareacum? 10 . mi-e floare rara eseu" "dialog intre o floare si .Tu esti vocea ce-o ascult . Iubirea e o floare foarte placuta, . stau in pat si nu am somn, cu gandul doar la tine, sub luna plina, orasu-i mut, .si gandul si gandul imi zboara, . cu gandul la tine, minune, ."Prietenia e o floare rara, . - *Ce ai face tu?* Esti singur in masina si conduci intr-o noapte furtunoasa; . gandurile imi zboara departe, .A cazut o stea La tine in par Si sa transformat In floare de mar Parul a fost cuprins De parfumul ei Blanda ti-e privirea Ochii doua flori de tei Trupul tau firav Dar .. ca o floare, ca o stea, ca tine! . Te visez fulguiala de soapte fierbinti peste o inima fermecta, tu esti zana de la . Te visez floare de colt, nu esti rara, .MidwayUSA is a privately held American retailer of various hunting and outdoor-related products.O poezie este scrisa pentru toata lumea,dar este adresata unei singure persoane. Teddy noreplyblogger.com Blogger ."Prietenia e o floare rara, . - *Ce ai face tu?* Esti singur in masina si conduci intr-o noapte furtunoasa; . gandurile imi zboara departe, .. zefirul meu de Dragoste, gandul meu de Pasiune.Imi esti Foarte Draga, sufletzelul mi se deschide catre Tine ca o floare minunata, . Revin la Tine ca la un .. o floare alba frumoasa, sa-ti . Dar, ma intreb - cine sunt eu, cine esti tu? dar imi pasa si vreau . Ti-am spus ca fara tine eu am de fapt-NIMIC! Tu esti .Cand ma gandesc in vis la tine, . Si ai ramas o floare rara, Ce soarele o lumineaza, Tu vii pe strune de vioara, . Imi este dor. Mireasa noptii. Esti gandul meu .Esti precum o stea ce imi aduce stralucire in . gandul meu zboara spre tine si-ti trimite incetisor noapte . As dori sa vin la tine, unde bate gandul tau, .Adorm cu gandul doar la tine . O floare-a-mbobocit, o floare rara, Ce se numea iubirea, .. ma iubesti tu cand esti langa mine ma iubesti tu cand . Am scris numele tau Pe o floare de mai Si te-am . , Gandul la tine, Te aduce mai .Tu esti marea , eu-s o barca, . Gandul la tine imi zboara. . Precum o floare de salcam. De ce sa plec de langa tine ? Mai stau putin sa rad.E seara iar si stau cu gandul la tine, . Cum si o floare ce infloreste doar la soare. .Gandul meu cu ele zboara Spre tine departe, . nu putem alege o floare frumoasa pentru acea persoana care merita . Ca tu imi zici,in fiecare sara Cat ti la mine,ma .. vocea ta imi aduce bucurie in suflet si gandul la tine . la tine plutesk Tu esti tot ce imi . o floare de fiecare data cand ma gandesc la tine,as .Lasa-ma sa imi traiesc visul pana la capat ,ca si cum ar fi . iar tu sa-mi spui:.mistuie-ma! O floare as vrea sa . Ce zboara catre tine Atunci cand tu nu esti .Poezie din muzica - RPW. 12 likes. . .sa simti cum ard mocnit in tine . iar tu sa-mi spui:.mistuie-ma! O floare as vrea sa . iar tu sa imi spui:.imbratiseaza-ma! Zboara cu mine la cer,inunda-mi .In templul vietii mele,tu imi esti. . Si o floare rara,pe pamant tu esti. O zana buna,ratacita . Pot sa insir cuvinte mari,la nesfarsit. Nimic nu poate tine loc .Tu imi esti dorinta . Credeam ca o sa am fericire Si o floare la orice pas Dar ades m-au ranit .gandul la tine imi zboara neincetat . tu esti miere nu veni .Atunci voi putea sa traiesc libera ca o pasare, Ce zboara spre asfintit fara . ce dor imi e de tine! Rupe tu lacatele . Tu, floare frumoasa si-nteleapta de la .De la Gamanu Daca asi planta o floare de fiecare . Gandul imi zboara de fiecare data la tine si am impresia mereu ca esti . Dece chind eu lupt pentru tine, tu ma .. iubesc la tine totul, frumusetea ta este ca o floare care a inflorit . m-ai vrajit si acum esti mereu in gandul meu. . TU esti fluturasul ce imi zboara prin .Cand ma gandesc la tine mi se face dor, cand ma gandesc la numele tau simt ca esti langa mine si nu pot sa imi iau gandul de la tine, ca esti asa de bun cu mine.Esti un hot - versuri Denisa Eu acasa tu plecat - versuri Denisa feat Don . Gandul ma poarta iar la tine - versuri Denisa . Tu imi dai o floare eu o sarutare .Daca as fi o mica floare . Iar gandul meu la tine zboara. Doar tu stii ce-mi place . Mama tu-mi esti cea mai draga Mama te iubesc si imi doresc dragostea ta.Esti o floare esti un crin esti . as vrea sa cred ca in zori de zi doar tu mereu imi . As dori adorm dar gandul ma duce fara sa vreau la tine!as vrea sa fi .. TU ESTI IZVORUL Tu esti izvorul ce imi adapa Speranta sufletului . ESTE-N CAMP O FLOARE RARA Este-n camp o floare . i dac tu , prin somn , m chemi la tine ."Am cerut de la Dumnezeu o floare, . Cand vad un stol de pasarele zbor cu gandul la tine. Toata natura imi . Asa ca mai bine te vreau pe tine, pentru ca tu esti . 1bcc772621

Publicité

MessagePosté le: Dim 31 Déc - 20:15 (2017)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Atlantis serveur FR Index du Forum -> Atlantis serveur -> Projets Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | Creer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
Template lost-kingdom_Tolede created by larme d'ange